PARDOŠANA Villa, Rezi, Zala, Ungarija, 01

PARDOŠANA - Cod. 23023

  • Tips: Villa
  • Platība: 2200 m²
  • Istabu skaits: 2
  • Stavs: 2

Pārdošana, pasaules slavens spa pilsēta pazīstama Hévíz 4, 7 km attālumā no Keszthely Rezi atvaļinājumā pirms dažiem gadiem, kas tika atzīts belterületté.
Divstāvu ēka, virtuvē un viens preses namā, grīdas atveras uz zemes pince.A ir divas istabas van.Az kā visa ķieģeļu ēka aiz mājas ir ļoti labs állapotban.A pērn built uzglabāšanas kokmateriāli, tualete van. veidojas Az jūs varat veidot ēkas, bet arī augšējo daļu var atrisināt, jo tas var pieteikties būvatļaujas.
2200 kvadrātmetru zemes gabala smilšaina augsne uz dienvidiem, pusi 90% Riesling vīnogas, plūmes, otru, vidēji gadā, 1300 litru vīna, ko izmanto, lai tos stādītu, no otras puses, pirmās klases minőségben.A valsts trīs gadus pirms šī gada aprikozes terem.A māja ar augļu kokiem Havana ir arī lielisks šķirnes: ābolu, Williams, lielacu ķirši, persiki, plūmes, rieksti.
Ūdens, elektrība ir vezetve.Továbbá ir tvertne.
Var dzīvot labi.
Ja kāds varētu estleg mērķi, ka jūs vēlaties pavadīt gadu tikai pāris nedēļas, un nav laika, lai nopietni risinātu ar rūpēm par valsti, tā var būt uzticams dienu līdz 100 spēlētājiem palīdzēt.
Kaimiņi: vācu ārsts un San Francisco üzlettulajdonos.Teljesen relaksējošā vidē.

.

Interesi par šo īpašumu


REALIGRO FREE ADVERT
Es vēlētos saņemt jaunumus par līdzīgiem piedāvājumiem
Piekrītu personīgu datu apstrādei*
Atcelt
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB